BLOG

30-letnia Silvia

Kilka dni temu przed obiektywem stanęła wyjątkowa „modelka” – Biała Dama, czyli Nissan Silvia S12 z 1987 roku. Właściciel poprosił mnie bym zrobiła jej kilka zdjęć, do ogłoszenia. Tak, S12 jest na sprzedaż. Pełny opis samochodu oraz więcej zdjęć znajdziesz TUTAJ.

więcej

Maj i Maja – sesja komunijna

W ubiegłym miesiącu miałam przyjemność wykonania sesji komunijnej. Nigdy wcześniej nie robiłam tego typu zdjęć. Zawsze był to temat, który na swój sposób mnie przerażał. Jednak nadeszła ta chwila, kiedy znów trzeba było zrobić coś po raz pierwszy. Jak było? Bardzo, ale to bardzo pozytywnie.

więcej

Agniess.pl i Wielki Plenerowy Zlot JDM Poznań

W najbliższą sobotę, 27 maja, kilkaset miłośników japońskiej motoryzacji weźmie udział w Wielkim Plenerowym Zlocie JDM Poznań, zlokalizowanym na lotnisku Żerniki-Gądki. Wydarzenie to zrzesza zarówno fanów jak i właścicieli samochodów JDM. Organizatorzy przygotowują dla nas coś niesamowitego! 

więcej

MegaZlot Tor Poznań MS CUP 2017

Tor „Poznań” znany jest przede wszystkim z odbywających się tam wyścigów samochodowych oraz innych imprez sportowych, organizowanych dla pasjonatów szybkiej jazdy, z konkretną dawką adrenaliny i emocji na bardzo wysokim poziomie. Dziś obiekt ten został udostępniony dla miłośników japońskiej marki.

więcej

Sesja dla VW Trends

W drugiej połowie marca na półkach z prasą można było dostrzec najnowsze wydanie czasopisma dla miłośników marki Volkswagen. VW Trends to kwartalnik wypełniony przede wszystkim prezentacjami ciekawych projektów, testami najnowszych modeli, artykułami dotyczącymi sportu, nowości i ciekawostek.

więcej

Agniess.pl – wystartowała!

To wielki dzień, zarówno dla Ciebie jak i dla mnie. Nadszedł ten moment, kiedy masz możliwość poznać mnie bliżej – zagłębić się w moją twórczość oraz w to – kim jestem, jakie są moje zainteresowania, czym się zajmuję i w jaki sposób spędzam czas. Cieszę się, że jesteś właśnie tutaj,…

więcej