Spot & Grill – niedzielny chillout nad Odrą

Spot & Grill to już 6-ta edycja wydarzenia It started in Japan, które ma na celu integrować społeczność interesującą się japońską motoryzacją. JDM Wrocław jako organizator, zaprasza do udziału wszystkich zapaleńców JDM. Zlot odbędzie się we Wrocławiu, na Nabrzeżu Janówek – za Praczami Odrzańskimi, o godz. 14-tej.

 

Jeśli interesujesz się japońską motoryzacją, może też jeździsz na spoty JDM lub Twoi znajomi są zapalonymi miłośnikami Mazdy, Nissana, Hondy, Subaru czy Mitsubishi? Jeśli masz wolne niedzielne popołudnie – spotkaj się razem z nami na Spot & Grill. Tutaj nie ma podziału – wg motto JDM Wrocław – „Nie mamy przyjaciół, mamy rodzinę”. Wszyscy jesteśmy jednością.

Przyjemne miejsce nad Odrą, sprzyja w organizacji zlotu połączonego z grillowaniem i odpoczynkiem. Dlatego do udziału zapraszamy nie tylko Was, ale też Waszych znajomych, bliskich czy rodzinę.

Prognozy przepowiadają słoneczne popołudnie, zabierzcie ze sobą krzesełka, leżaki, koce, no i przede wszystkim grille i coś, co będzie można na nich przyrządzić 🙂 A poza tym przygotujcie swoje samochody, z wielką przyjemnością wykonam fotorelację z tego wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie TUTAJ. 

Poniżej zdjęcia z poprzedniej edycji w tym samym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *