Agniess.pl – wystartowała!

To wielki dzień, zarówno dla Ciebie jak i dla mnie. Nadszedł ten moment, kiedy masz możliwość poznać mnie bliżej – zagłębić się w moją twórczość oraz w to – kim jestem, jakie są moje zainteresowania, czym się zajmuję i w jaki sposób spędzam czas. Cieszę się, że jesteś właśnie tutaj, ze mną. Dziś startuje oficjalnie moja strona.

 

W środowisku sportów motorowych znana jestem jako „Agniess”.

Sportami motorowymi interesuję się od 14 roku życia. W międzyczasie poświęciłam się też fotografii, a ostatnio skupiam się na e-marketingu. Na co dzień łączę wszystkie te dziedziny i robię to, co kocham. W oparciu o wieloletnie doświadczenie zebrane dzięki stałej współpracy, stawiam na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zadania. A dzięki uczestnictwie w różnego rodzaju szkoleniach, cały czas się uczę, zdobywam wiedzę teoretyczną oraz stosuję ją w praktyce.

Czym dokładnie się zajmuję? Zajrzyj do PORTFOLIO – tam zamieściłam wybrane zdjęcia mojego autorstwa. Co potrafię i co robię na co dzień – o tym przeczytasz w zakładce OFERTA. A o tym, z kim współpracuję oraz więcej szczegółowych informacji i ciekawostek, przeczytasz TUTAJ.

Co tutaj znajdziesz? Z pewnością będę tutaj publikowała przeróżne materiały związane właśnie z moją pasją – zarówno zdjęcia z wydarzeń motoryzacyjnych czy rajdów samochodowych, ale też z takich okoliczności jak śluby
i wesela. Będą też różnego rodzaju relacje z wyjazdów i artykuły tematyczne. Nie zapomnę o krótkich notatkach
i felietonach… Tak, tak, będzie tutaj sporo materiału. Czy interesującego? Decyzja należy do Ciebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *